Menu Zamknij

Zabiegi na ciało

THERMOGENIQUE

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię. Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną (stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme)

Thermogenique Body Shape Extreme, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę

 

 • cellulit
 • brak jędrności skóry
 • wiotka skóra ramion
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • wyszczupla i ujędrnia ramiona, nogi, uda, pośladki, talię, plecy, mięśnie brzucha,
 •  wpływa na kształtowanie sylwetki, może wpływać na dekompresję,
  w niektórych przypadkach występuje łagodzenie bólu (np. ból stawów, rwa kulszowa).
 • znaczna redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
 • zwiększenie elastyczności skóry,
 • zacieśnienie struktury skóry i jej odmłodzenie

Ujędrnienie skóry i utrata kilku centymetrów w obwodzie widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak żeby uzyskać trwały i zadowalający efekt konieczne jest wykonanie serii min.5 -ciu zabiegów

Czas trwania zabiegu: od 60 min do 90 min
Wymagana liczba zabiegów: 5 – 10 co  tydzień

 

Bloomea

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L.

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.

Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja. Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy. Dzięki temu makroeksfoliacja może być przeprowadzona na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego a skończywszy na efekcie resurfacingu laserowego.
W tak przygotowaną skórę aplikowany jest koktajl bloomea zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.

Drugim etapem zabiegu jest wprowadzenie wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki. Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które stymulując skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633nm) wprowadzić aktywny koktajl do poziomu skóry właściwej.

Trzecim etapem jest luminoterapia. W tym samym czasie gdy wprowadzany jest koktajl, głowica emituje wiązkę lasera, która penetruje do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny

Zabieg jest polecany do pielęgnacji ciała w celu: zredukowania  blizn i rozstępów, likwidacji przebarwień, zagęszczenia skóry oraz jej bardzo mocnego nawilżenia i dotlenienia.
Zabieg można bezpiecznie wykonywać na każdego rodzaju skórze, w tym mocno przesuszonej, bardzo cienkiej lub naczyniowej. Można go również łączyć z kwasami. Zabiegi aparatem Bloomea® mogą być wykonywane przez cały rok.

 • Likwidacja blizn i rozstępów
 • Redukcja przebarwień
 • Wygładzanie i napięcie skóry
 • Przywrócenie miękkości
 • Głębokie nawilżenie

Czas trwania zabiegu: od 20 min do 60 min
Wymagana liczba zabiegów:4 – 6 co 2 tygodnie

 

Mezoterapia mikroigłowa- NANOPOR TURBO ROLLER

Jest to zabieg wykonywany za pomocą rewolucyjnego urządzenia Nanopore firmy Sesderma. Jako najnowocześniejsza metoda mezoterapii. Nanopore pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy użytych do zabiegu pulsujących igieł. Zabieg jest komfortowy dla pacjenta, ogranicza bolesność do minimum. Zapewnia przy tym maksymalną w osiągnięciach precyzję i sterylność w wykonywanym zabiegu. Innowacją jest końcówka do zabiegu, która jest jednorazowa. Po każdym zabiegu jest utylizowana. Zabieg Nanopore znalazł swoje zastosowanie nie tylko przy wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry lecz również w indukcji oraz regeneracji kolagenu w skórze. Nakłucia powodują kaskadę zapalną powodując jej odbudowę poprzez stymulację nowego kolagenu, elastyny oraz czynników wzrostu.

Zabieg zalecamy dla osób borykających się z problemem:  blizn, rozstępów, cellulitu a także łysienia.

Działanie zabiegu:

 • spłyca blizny
 • likwiduje rozstępy
 • ujędrnia
 • eliminuje cellulit
 • dedykowany dla osób z łysieniem androgenowym

Czas trwania zabiegu:  30 min
Wymagana liczba zabiegów:4 – 8  co 2 tygodnie

 

Cellulogia

Terapia redukująca cellulit i tkankę tłuszczową , modelująca sylwetkę i ujędrniająca. Łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem. Podczas zabiegu rozszerzają się naczynia krwionośne, usprawnia to przepływ krwi i odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii. Masaż wykonujemy na oliwce antycellulitowej.

cellulit, skóra pozbawiona jędrności

redukcja cellulitu, wyszczuplenie i ujędrnienie skóry

Czas trwania zabiegu: 30 min
Wymagana liczba zabiegów: 10