Menu Zamknij

Zabiegi na dłonie

Manicure

W naszym gabinecie oferujemy manicure bez malowania, z malowaniem lakierami winylowymi i hybrydowymi a także manicure japoński.

Zabieg pielęgnacyjny

Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy z wykorzystaniem peelingu oraz masażem ciepłym olejkiem.

Bloomea

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L.

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.

Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja. Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy. Dzięki temu makroeksfoliacja może być przeprowadzona na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego a skończywszy na efekcie resurfacingu laserowego.
W tak przygotowaną skórę aplikowany jest koktajl bloomea zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.

Drugim etapem zabiegu jest wprowadzenie wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki. Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które stymulując skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633nm) wprowadzić aktywny koktajl do poziomu skóry właściwej.

Trzecim etapem jest luminoterapia. W tym samym czasie gdy wprowadzany jest koktajl, głowica emituje wiązkę lasera, która penetruje do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny

Zabieg jest polecany do pielęgnacji dłoni w celu kompleksowego odmłodzenia skóry oraz jej bardzo mocnego nawilżenia i dotlenienia.
Zabieg można bezpiecznie wykonywać na każdego rodzaju skórze, w tym mocno przesuszonej, bardzo cienkiej lub naczyniowej. Można go również łączyć z kwasami. Zabiegi aparatem Bloomea® mogą być wykonywane przez cały rok.

  • Redukcja zmarszczek
  • Redukcja przebarwień
  • Wygładzanie i napięcie skóry
  • Przywrócenie miękkości
  • Głębokie nawilżenie
  • Efekt mechanicznego resurfacingu

Czas trwania zabiegu: od 20 min do 60 min
Wymagana liczba zabiegów: od 1 do 8