NAJNOWSZE ZABIEGI I KOSMETYKI

TA TONING PEEL

W salonie Margalo oferujemy zabieg: Ta Toning Peel. Działa on na wielu poziomach skóry, aby odbudować prawidłowe nawilżenie. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy, aktywuje akwaporyny i stymuluje procesy naprawcze w skórze. Dzięki zastosowaniu kwasów PHA i składników naturalnie występujących w skórze może być stosowany również w przebiegu łuszczycy, trądziku różowatego czy AZS. Zabieg bardzo dobrze nawilża, rozjaśnia przebarwienia oraz wygładza skórę.

Forest - Phyris

Przedstawiamy nowy zabieg w naszej ofercie: Forest – Phyris. Jest on przeznaczony dla skór zmęczonych, szarych, ze zmarszczkami oraz nierównym kolorytem.Wskazany również dla cer suchych ze słabą elastycznością skóry. Skóra po zabiegu jest odmłodzona,wygładzona zrelaksowana oraz zrewitalizowana.

IBX system – wszystko, co warto wiedzieć o rewolucyjnej odbudowie paznokci

 Zdrowe i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdego człowieka.
Szczególnie kobietom zależy na odpowiednim wyglądzie swoich paznokci, dlatego chętnie poddają je rozmaitym zabiegom stylizacyjnym.
Jednak, długotrwałe noszenie hybrydy i częste malowanie paznokci uszkadza płytki paznokci, przez co zaczynają wyglądać nieestetycznie i niezdrowo. Podobnie niszczący wpływ ma wiele innych czynników zewnętrznych, np. detergenty, uszkodzenia mechaniczne, niedobór witamin i mikroelementów w organizmie. Nie wszystkie przyczyny da się całkowicie wyeliminować, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty.
 
Niezwykle pomocny w pielęgnacji i odbudowie jest innowacyjny IBX System Działanie i efekty stosowania IBX System IBX System to rewolucyjny produkt sygnowany marką Famous Names. Za jego innowacyjnością stoi opatentowana formuła, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny taki zabieg na świecie, który, w przeciwieństwie do innych produktów, przenika do wnętrza płytki paznokcia, dzięki czemu wzmacnia go od środka.
 
IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX oraz drugi – IBX Repair. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBS Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.
 
Warto mieć świadomość, że IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ jest to preparat naprawczy. Dzięki temu, efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe.
 
Kto może skorzystać z IBX system?
 
IBX system to preparat przeznaczony dla każdego, kto marzy o pięknych paznokciach, które nie tylko będą zdrowo wyglądały, ale też w rzeczywistości takie będą.
 
 
 

Infuzja TLENOWA M'onduniq

To nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bezbolesny i bezpieczny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produkcji czystego tlenu oraz specjalnie przygotowanych preparatów dermokosmetycznych, zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów inwazyjnych.
Metoda iniekcji tlenowej wykorzystując naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik jakim jest czysty tlen, gwarantuje możliwość zastosowania terapii u każdego Klienta bez względu na wiek i rodzaj skóry. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań. Jest całkowicie,bezpieczny i bezbolesny z natychmiastowym efektem, może być wykonywany przez cały rok. Polecany również jako zabieg „bankietowy”
 

THERMOGENIQUE

Niezwykle skuteczny zabieg termogeniczny, który doskonale kształtuje i wyszczupla sylwetkę.

Zabieg powoduje utratę kilku centymetrów w obwodzie ciała!

Detox,oczyszczanie,nawilżanie,rozświetlanie,
ujędrnianie,regeneracja…relax🤩🤩🤩

Tak! To wszystko możliwe w jednym zabiegu

Zapraszamy na zabieg „Rytuał piękna”