Poniedziałek – Piątek 9.00 – 19.00, Sobota 9.00 – 14.00

Twoje miejsce relaksu

i odpoczynku...

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą osoby z pasją i ogromną wiedzą. Nastawienie naszego zespołu na ciągły rozwój i wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie naszych klientów, którzy są z nami od wielu, wielu lat.

Małgorzata Ruba Salamończyk

Agnieszka Smolik

Małgorzata Ruba Salamończyk

Od ponad 25 lat pracuję w zawodzie. Jestem dyplomowaną kosmetyczką. Ukończyłam z wyróżnieniem szkołę  o specjalności Kosmetyka. Od tego czasu wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach kosmetologicznych potwierdzonych certyfikatami.

Swoje doświadczenie zdobywałam w różnych gabinetach kosmetycznych, ale zawsze wiedziałam, że chcę te usługi świadczyć po swojemu. Po tych latach doświadczeń wiem, że każdy Klient jest inny, wymaga innego podejścia nie tylko pod względem pielęgnacji ale również obsługi.

 

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się gdy miałam 13 lat. Pierwsza wizyta w „zakładzie” kosmetycznym. Zafascynowała mnie atmosfera tajemniczości, piękne zapachy, bateria różnych produktów i szczególna gracja w sposobie poruszania się pani Ewy, która się mną zajmowała. Pomyślałam sobie, że to jest to, co chcę w życiu robić. I tak się stało.

W salonie też znalazłam swoją miłość. Nie. Nie był Klientem 🙂. Brat koleżanki z pracy. Dziś jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki cudownych dzieciaków – Karoliny i Mateusza.

Dlatego właśnie rozumiem kobiety pracujące, zabiegane, zmęczone, jak również te, które szukają swojej drogi i miejsca w życiu. Cieszę się, kiedy moje Klientki obdarzają mnie zaufaniem. Ich sekrety i troski zostają w gabinecie. Miło jest patrzeć, gdy wychodzą uśmiechnięte i gotowe na nowe wyzwania.

Gocław był moim domem od zawsze. Tu się wychowywałam, tu mieszkają wszyscy moi bliscy. Chciałam tu właśnie stworzyć takie miejsce, w którym moje Klientki będą się czuły bezpieczne i otoczone profesjonalną opieką.
Piękne jest to, że przychodzę do pracy, a jednocześnie realizuję swoją pasję i życiową misję – budzenia w kobietach poczucia piękna i własnej wartości. Uważam, że każda kobieta, niezależnie od wieku jest piękna i może się tak czuć, jeśli tylko pozwoli sobie na to.
U nas zaopiekujemy się każdą Panią. Stwarzamy komfortowe warunki i zapewniamy absolutną dyskrecję.
Otaczamy opieką również Panów. Cieszymy się widząc, że coraz więcej mężczyzn dostrzega, jak ważne jest dbanie o cerę i urodę – mamy zabiegi przeznaczone specjalnie dla nich.

Przykładam ogromną wagę do jakości. Jakość to nie tylko najlepsze produkty i sprzęt, ale przed wszystkim Ludzie.

Mam ogromną radość i zaszczyt pracować ze wspaniałymi Kobietami, które są wykształcone, doświadczone i kochają swoją pracę.

Agnieszka

Agnieszka – dyplomowana kosmetyczka,  jest ze mną od początku pracy salonu. Zawsze uśmiechnięta, ciepła, gotowa do pomocy. Klientki ją uwielbiają.

Razem z Agnieszką uczestniczymy we wszystkich sympozjach oraz szkoleniach, dzięki temu pracujemy tymi samymi technikami i nawzajem się uzupełniamy.